fbpx

Christian Melstrøm

Byråleder / Partner

T. 901 61 800
christian@shoots.no

Filip Loebbert

Regi/ Partner

T. 405 24 954
filip@shoots.no

Camilla B Østen

Rådgiver

T. 411 45 303
camilla.osten@shoots.no

Liv Runge

Prosjektleder

T. 481 20 518
liv.runge@shoots.no

Isabel Sancho

Innholdsprodusent

T. 467 63 550
isabel@shoots.no

Mikael Luksepp

Innholdsprodusent

T. 472 57 238
mikael.luksepp@shoots.no

Øistein Holm

Kreatør

T. 986 87 282
oistein@shoots.no

Vanja H Foss

Fotograf

T. 905 52 898
vanja@shoots.no

Gönul Eliz Ertürk

Fotograf

T. 979 75 494
gonul@shoots.no

Camilla Hay Jenssen

Fotograf

T. 936 04 186
camilla@shoots.no

Mona Ranum

Fotograf

T. 403 00 583 
mona@shoots.no

Tonje G Barstad

Fotograf

T. 984 11 392 
tonje@shoots.no

Erik Solholm

Videograf

T. 902 36 763    
erik.solholm@shoots.no

Marie Lyshol

Designer & animatør

T. 482 63 629
marie.lyshol@shoots.no

Jobbe i Shoots?

Mener du at du har det som trengs, og har lyst til å utgjøre en forskjell?  Vi er alltid på jakt etter de riktige menneskene, og selv om vi ikke har noen stillinger ledig for øyeblikket, anbefaler vi å sende inn en uforpliktende søknad til oss.

Fotografer anbefales å sende inn portfolio sammen med søknad.

Julie Rommen

Community Manager

T. 991 04 149
julie.rommen@shoots.no

Andrea Berner

Fotograf

T. 980 78 332
Andrea.berner@shoots.no

Patrycja Putko

Fotograf

T. 477 24 665
patrycja.putko@shoots.no